24 грудня 2016 року, у Палаці Спорту м. Києва, в рамках Національної громадської кампанії «Спільна Перемога»,  відбувся завершальний этап «ІГРИ ГЕРОЇВ» — змагань з кросфіту серед учасників АТО.

Захід відкрив міністр молоді та спорту Ігор Жданов. Він подякував учасникам за мужність та героїзм, проявлені в зоні АТО.

«Ігри Героїв» – це багатофункціональні змагання, учасниками яких є справжні герої, які залишаються справжніми незламними бійцями і надихають кожного з нас вірити у себе і свої можливості. Метою заходу — є психологічна та спортивна реабілітація поранених воїнів, а також соціальна адаптація людей з інвалідністю.

За результатами змагань: в 2017 році 8 кращих бійців поїдуть до Брюсселю з показовими виступами. Однак важливо було не перемогти, а показати, що життя після поранення чи травми триває, що не варто впадати у відчай, що треба бути прикладом стійкості і мужності.

Окрім традиційних нагород, Сергій Фотієв – директор ЖК «Деміївський квартал» вручив героям-бійцям призи глядацьких симпатій, у вигляді сертифікатів на знижку.

Завдяки таким змаганням люди починають вірити у свої сили та досягають вагомих результатів. Понад 50 параспортсменів-ветеранів потребують нашої підтримки, наших оплесків, а також позитивних емоцій. Адже кожен з них пожертвував своїм здоров’ям заради нас із вами.

Комментарии закрыты.